MOVS4032V020
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V020
MOVS4032V020
型号
MOVS4032V020
描述
VARISTOR SMD 4032 20V
数据表
MOVS4032V020.pdf
交付服务
MOVS4032V020
内容 *
    MOVS4032V020 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V