MOVS4032V017
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS4032V017
MOVS4032V017
型号
MOVS4032V017
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
VARISTOR SMD 4032 17V
数据表
MOVS4032V017.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOVS4032V017
内容 *
    MOVS4032V017 规格
    SeriesMOVS
    RoHSRoHS
    Energy-
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V