MOVS2825V390
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS2825V390
MOVS2825V390
型号
MOVS2825V390
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
VARISTOR SMD 2825 390V
数据表
MOVS2825V390.pdf
交付服务
MOVS2825V390
内容 *
    MOVS2825V390 规格
    SeriesMOVS
    RoHSRoHS
    Energy-
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts390 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V