MOVS2825V140
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS2825V140
MOVS2825V140
型号
MOVS2825V140
描述
VARISTOR SMD 2825 140V
数据表
MOVS2825V140.pdf
交付服务
MOVS2825V140
内容 *
    MOVS2825V140 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V