MOVS2825V075
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS2825V075
MOVS2825V075
型号
MOVS2825V075
描述
VARISTOR SMD 2825 75V
数据表
MOVS2825V075.pdf
交付服务
MOVS2825V075
内容 *
    MOVS2825V075 规格
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts102 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V