MOVS2825V035
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOVS2825V035
MOVS2825V035
型号
MOVS2825V035
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
VARISTOR SMD 2825 35V
数据表
MOVS2825V035.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOVS2825V035
内容 *
    MOVS2825V035 规格
    SeriesMOVS
    RoHSRoHS
    Energy-
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2-SMD, No Lead
    Current - Surge150 A
    Maximum AC Volts35 V
    Maximum DC Volts45 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)61.6 V
    Varistor Voltage (Min)50.4 V
    Varistor Voltage (Typ)56 V