MOV-20D820K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D820K
MOV-20D820K
型号
MOV-20D820K
描述
VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D820K.pdf
交付服务
MOV-20D820K
内容 *
    MOV-20D820K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy38J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts65 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90 V
    Varistor Voltage (Min)74 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency4900 pF @ 1 kHz