MOV-20D781K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D781K
MOV-20D781K
型号
MOV-20D781K
描述
VARISTOR 780V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D781K.pdf
交付服务
MOV-20D781K
内容 *
    MOV-20D781K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy255J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts485 V
    Maximum DC Volts640 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)858 V
    Varistor Voltage (Min)702 V
    Varistor Voltage (Typ)780 V
    Capacitance @ Frequency510 pF @ 1 kHz