MOV-20D751KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D751KTR
MOV-20D751KTR
型号
MOV-20D751KTR
描述
VARISTOR 750V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D751KTR.pdf
交付服务
MOV-20D751KTR
内容 *
    MOV-20D751KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy230J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency530 pF @ 1 kHz