MOV-20D680KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D680KTR
MOV-20D680KTR
型号
MOV-20D680KTR
描述
VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D680KTR.pdf
交付服务
MOV-20D680KTR
内容 *
    MOV-20D680KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy46J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)75 V
    Varistor Voltage (Min)61 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency5800 pF @ 1 kHz