MOV-20D621KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D621KTR
MOV-20D621KTR
型号
MOV-20D621KTR
描述
VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D621KTR.pdf
交付服务
MOV-20D621KTR
内容 *
    MOV-20D621KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy220J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency650 pF @ 1 kHz