MOV-20D471KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D471KTR
MOV-20D471KTR
型号
MOV-20D471KTR
描述
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D471KTR.pdf
交付服务
MOV-20D471KTR
内容 *
    MOV-20D471KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy220J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency850 pF @ 1 kHz