MOV-20D470K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D470K
MOV-20D470K
型号
MOV-20D470K
描述
VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D470K.pdf
交付服务
MOV-20D470K
内容 *
    MOV-20D470K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy33J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)52 V
    Varistor Voltage (Min)42 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency7400 pF @ 1 kHz