MOV-20D431K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D431K
MOV-20D431K
型号
MOV-20D431K
描述
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D431K.pdf
交付服务
MOV-20D431K
内容 *
    MOV-20D431K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy190J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency1116 pF @ 1 kHz