MOV-20D390KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D390KTR
MOV-20D390KTR
型号
MOV-20D390KTR
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D390KTR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-20D390KTR
内容 *
    MOV-20D390KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy26J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency8500 pF @ 1 kHz