MOV-20D301K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D301K
MOV-20D301K
型号
MOV-20D301K
描述
VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D301K.pdf
交付服务
MOV-20D301K
内容 *
    MOV-20D301K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy136J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts190 V
    Maximum DC Volts250 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)330 V
    Varistor Voltage (Min)270 V
    Varistor Voltage (Typ)300 V
    Capacitance @ Frequency1300 pF @ 1 kHz