MOV-20D220KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D220KTR
MOV-20D220KTR
型号
MOV-20D220KTR
描述
VARISTOR 22V 2KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D220KTR.pdf
交付服务
MOV-20D220KTR
内容 *
    MOV-20D220KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy14J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24 V
    Varistor Voltage (Min)20 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency18500 pF @ 1 kHz