MOV-20D201KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D201KTR
MOV-20D201KTR
型号
MOV-20D201KTR
描述
VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D201KTR.pdf
交付服务
MOV-20D201KTR
内容 *
    MOV-20D201KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy95J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225 V
    Varistor Voltage (Min)185 V
    Varistor Voltage (Typ)200 V
    Capacitance @ Frequency2000 pF @ 1 kHz