MOV-20D151KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D151KTR
MOV-20D151KTR
型号
MOV-20D151KTR
描述
VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D151KTR.pdf
交付服务
MOV-20D151KTR
内容 *
    MOV-20D151KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts125 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency2700 pF @ 1 kHz