MOV-20D121K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-20D121K
MOV-20D121K
型号
MOV-20D121K
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
数据表
MOV-20D121K.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-20D121K
内容 *
    MOV-20D121K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy55J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts100 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V
    Capacitance @ Frequency3300 pF @ 1 kHz