MOV-14D911K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-14D911K
MOV-14D911K
型号
MOV-14D911K
描述
VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
数据表
MOV-14D911K.pdf
交付服务
MOV-14D911K
内容 *
    MOV-14D911K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy175J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts745 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency220 pF @ 1 kHz