MOV-14D180K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-14D180K
MOV-14D180K
型号
MOV-14D180K
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
数据表
MOV-14D180K.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-14D180K
内容 *
    MOV-14D180K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy4.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)20 V
    Varistor Voltage (Min)16 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency11100 pF @ 1 kHz