MOV-10D821K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D821K
MOV-10D821K
型号
MOV-10D821K
描述
VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
数据表
MOV-10D821K.pdf
交付服务
MOV-10D821K
内容 *
    MOV-10D821K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy85J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts675 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency110 pF @ 1 kHz