MOV-10D751K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D751K
MOV-10D751K
型号
MOV-10D751K
描述
VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
数据表
MOV-10D751K.pdf
交付服务
MOV-10D751K
内容 *
    MOV-10D751K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy75J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts620 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency130 pF @ 1 kHz