MOV-10D680K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D680K
MOV-10D680K
型号
MOV-10D680K
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
数据表
MOV-10D680K.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-10D680K
内容 *
    MOV-10D680K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy8.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)75 V
    Varistor Voltage (Min)61 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency1500 pF @ 1 kHz