MOV-10D561KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D561KTR
MOV-10D561KTR
型号
MOV-10D561KTR
描述
VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
数据表
MOV-10D561KTR.pdf
交付服务
MOV-10D561KTR
内容 *
    MOV-10D561KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts460 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 kHz