MOV-10D330K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D330K
MOV-10D330K
型号
MOV-10D330K
描述
VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
数据表
MOV-10D330K.pdf
交付服务
MOV-10D330K
内容 *
    MOV-10D330K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy4.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36 V
    Varistor Voltage (Min)30 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency3000 pF @ 1 kHz