MOV-10D270KTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-10D270KTR
MOV-10D270KTR
型号
MOV-10D270KTR
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
数据表
MOV-10D270KTR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-10D270KTR
内容 *
    MOV-10D270KTR 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy3.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)30 V
    Varistor Voltage (Min)24 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency3700 pF @ 1 kHz