MOV-07D331K
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MOV-07D331K
MOV-07D331K
型号
MOV-07D331K
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
数据表
MOV-07D331K.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MOV-07D331K
内容 *
    MOV-07D331K 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy23J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts210 V
    Maximum DC Volts275 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 kHz