MLVC13V022C1100
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MLVC13V022C1100
MLVC13V022C1100
型号
MLVC13V022C1100
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
VARISTOR 30V 300A 1210
数据表
MLVC13V022C1100.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MLVC13V022C1100
内容 *
    MLVC13V022C1100 规格
    SeriesMLVC
    RoHSRoHS
    Energy1.5J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge300 A
    Maximum AC Volts15.6 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)33 V
    Varistor Voltage (Min)27 V
    Varistor Voltage (Typ)30 V
    Capacitance @ Frequency1100 pF @ 1 MHz