MLVC13V014C1500
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MLVC13V014C1500
MLVC13V014C1500
型号
MLVC13V014C1500
品牌
Eaton - Electronics Division
描述
VARISTOR 20V 300A 1210
数据表
MLVC13V014C1500.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MLVC13V014C1500
内容 *
    MLVC13V014C1500 规格
    SeriesMLVC
    RoHSRoHS
    Energy1.5J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge300 A
    Maximum AC Volts10 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)22 V
    Varistor Voltage (Min)18 V
    Varistor Voltage (Typ)20 V
    Capacitance @ Frequency1500 pF @ 1 MHz