MGUG040150L2DP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
MGUG040150L2DP
MGUG040150L2DP
型号
MGUG040150L2DP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 20V 15A 0405
数据表
MGUG040150L2DP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
MGUG040150L2DP
内容 *
    MGUG040150L2DP 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy0.02J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0405 (1012 Metric)
    Current - Surge15 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts15 V
    Number of Circuits2
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)-
    Varistor Voltage (Min)20 V
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency50 pF @ 1 MHz