ERZ-VF2M431
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VF2M431
ERZ-VF2M431
型号
ERZ-VF2M431
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 430V 300A 2SMD JLEAD
数据表
ERZ-VF2M431.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-VF2M431
内容 *
    ERZ-VF2M431 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge300 A
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V