ERZ-VF2M221
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VF2M221
ERZ-VF2M221
型号
ERZ-VF2M221
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 220V 600A 2SMD JLEAD
数据表
ERZ-VF2M221.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-VF2M221
内容 *
    ERZ-VF2M221 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy16.5J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge600 A
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V