ERZ-VF2M201
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VF2M201
ERZ-VF2M201
型号
ERZ-VF2M201
描述
VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD
数据表
ERZ-VF2M201.pdf
交付服务
ERZ-VF2M201
内容 *
    ERZ-VF2M201 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy16J
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge600 A
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225 V
    Varistor Voltage (Min)185 V
    Varistor Voltage (Typ)200 V