ERZ-VA9V361
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA9V361
ERZ-VA9V361
型号
ERZ-VA9V361
描述
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-VA9V361.pdf
交付服务
ERZ-VA9V361
内容 *
    ERZ-VA9V361 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy65J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency300 pF @ 1 kHz