ERZ-VA7V471
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA7V471
ERZ-VA7V471
型号
ERZ-VA7V471
描述
VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
数据表
ERZ-VA7V471.pdf
交付服务
ERZ-VA7V471
内容 *
    ERZ-VA7V471 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy42J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.75 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 kHz