ERZ-VA7V390
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA7V390
ERZ-VA7V390
型号
ERZ-VA7V390
描述
VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
数据表
ERZ-VA7V390.pdf
交付服务
ERZ-VA7V390
内容 *
    ERZ-VA7V390 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy2.4J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency1600 pF @ 1 kHz