ERZ-VA7V270
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA7V270
ERZ-VA7V270
型号
ERZ-VA7V270
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
数据表
ERZ-VA7V270.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-VA7V270
内容 *
    ERZ-VA7V270 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy1.6J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)30 V
    Varistor Voltage (Min)24 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency3400 pF @ 1 kHz