ERZ-VA7D511
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA7D511
ERZ-VA7D511
型号
ERZ-VA7D511
描述
VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
数据表
ERZ-VA7D511.pdf
交付服务
ERZ-VA7D511
内容 *
    ERZ-VA7D511 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy45J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.75 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts410 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz