ERZ-VA5V431
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA5V431
ERZ-VA5V431
型号
ERZ-VA5V431
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
数据表
ERZ-VA5V431.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-VA5V431
内容 *
    ERZ-VA5V431 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency70 pF @ 1 MHz