ERZ-VA5V330
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA5V330
ERZ-VA5V330
型号
ERZ-VA5V330
描述
VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
数据表
ERZ-VA5V330.pdf
交付服务
ERZ-VA5V330
内容 *
    ERZ-VA5V330 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy1.1J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36 V
    Varistor Voltage (Min)30 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency1400 pF @ 1 kHz