ERZ-VA5V271
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA5V271
ERZ-VA5V271
型号
ERZ-VA5V271
描述
VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
数据表
ERZ-VA5V271.pdf
交付服务
ERZ-VA5V271
内容 *
    ERZ-VA5V271 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy11J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)303 V
    Varistor Voltage (Min)247 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 MHz