ERZ-VA5V151
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA5V151
ERZ-VA5V151
型号
ERZ-VA5V151
描述
VARISTOR 150V 800A DISC 5MM
数据表
ERZ-VA5V151.pdf
交付服务
ERZ-VA5V151
内容 *
    ERZ-VA5V151 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy6.5J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts125 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency300 pF @ 1 kHz