ERZ-VA5V101
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-VA5V101
ERZ-VA5V101
型号
ERZ-VA5V101
描述
VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
数据表
ERZ-VA5V101.pdf
交付服务
ERZ-VA5V101
内容 *
    ERZ-VA5V101 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy4J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts85 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency400 pF @ 1 kHz