ERZ-V14V470CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14V470CS
ERZ-V14V470CS
型号
ERZ-V14V470CS
描述
VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14V470CS.pdf
交付服务
ERZ-V14V470CS
内容 *
    ERZ-V14V470CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy14J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)52 V
    Varistor Voltage (Min)42 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency6750 pF @ 1 kHz