ERZ-V14D820CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14D820CS
ERZ-V14D820CS
型号
ERZ-V14D820CS
描述
VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14D820CS.pdf
交付服务
ERZ-V14D820CS
内容 *
    ERZ-V14D820CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy28J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts65 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90 V
    Varistor Voltage (Min)74 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency3700 pF @ 1 kHz