ERZ-V14D680CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14D680CS
ERZ-V14D680CS
型号
ERZ-V14D680CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14D680CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-V14D680CS
内容 *
    ERZ-V14D680CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)75 V
    Varistor Voltage (Min)61 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency5500 pF @ 1 kHz