ERZ-V14D271CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14D271CS
ERZ-V14D271CS
型号
ERZ-V14D271CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14D271CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-V14D271CS
内容 *
    ERZ-V14D271CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy99J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)303 V
    Varistor Voltage (Min)247 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency640 pF @ 1 kHz