ERZ-V14D270CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14D270CS
ERZ-V14D270CS
型号
ERZ-V14D270CS
描述
VARISTOR 27V 2KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14D270CS.pdf
交付服务
ERZ-V14D270CS
内容 *
    ERZ-V14D270CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy7.8J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)30 V
    Varistor Voltage (Min)24 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency16000 pF @ 1 kHz